XIX Zawody Strzeleckie o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Bogdaniec

Nadleśnictwo Bogdaniec informuje, że w dniu 26 czerwca 2021 r. w Ośrodku Rekreacyjno-Sportowym w Lubiszynie , odbędą się XIX Zawody Strzeleckie o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Bogdaniec.

AKTUALNOŚCI AKTUALNOŚCI

— Pozycji na stronie: 20
Wyświetlanie 1 - 20 z 76 rezultatów.

Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

Ogólnopolska Akcja Biegam Bo Lubię

Ogólnopolska Akcja Biegam Bo Lubię

Rusza 2 edycja „Ogólnopolskiej akcji treningów leśnych – Trenuj w lesie – BiegamBoLubię LASY”.  W tym roku włączyło się do akcji 26 nadleśnictw, w tym również Nadleśnictwo Bogdaniec. Będziemy spotykać się w każdy weekend od 8 maja do 27 czerwca oraz od 4 września do 19 grudnia. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i są całkowicie bezpłatne.

Poniżej załączamy plakat z grafikiem spotkań do okresu wakacyjnego w N-ctwie Bogdaniec oraz regulamin wydarzenia. Najbliższy trening już w niedzielę 9 maja o godz. 9.30, miejsce zbiórki przy wejściu na ścieżkę dydaktyczną w „Dolinie Trzech Młynów” przy siedzibie nadleśnictwa, ul. Leśna 17, 66-450 Bogdaniec.

Treningi poprowadzą wykwalifikowani trenerzy lekkiej atletyki z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i obostrzeń związanych z COVID-19. Każde spotkanie potrwa godzinę i skierowane jest dla wszystkich, którzy chcą spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu. (Sugerowany minimalny wiek uczestników to 16 lat. Młodsi muszą być pod opieką dorosłych.)

Las to idealne miejsce dla aktywności ruchowej. Bieganie po lesie czy spacerowanie jest nie tylko przyjemniejsze, ale też zdrowsze. Dodatkowo

gwarantujemy uczestnikom akcji świeże powietrze, zapach lasu, śpiew ptaków  i przecudne krajobrazy. Postaramy się, aby czas treningów w naszych lasach był dla Państwa niezapomniany....